
Автомобільний інвертор з 24В на 220В Green Cell 150Вт з USB розетка UK (INV28UK)
1 263,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21221
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Автомобільний інвертор (перетворювач) - дозволяє підключати до електромережі автомобіля пристрої, які вимагають напруги в мережі змінного струму 230В. Потрібна розетка в автомобілі? Цей продукт для вас.
- Вам потрібен інвертор для системи 12 В або 24 В? Бажаєте живити комп’ютер, лампу чи блок живлення? Вам потрібен перетворювач напруги для кемпінгу чи вантажівки? У пропозиції GC ви обов'язково знайдете відповідну модель інвертора.
- Високоякісні компоненти, сертифікована безпека, надійність - ось три найважливіші характеристики інверторів GC . Довіртеся експертам із доставки свіжої енергії!
- Якщо у вас є сумніви щодо вибору правильного інвертора, відвідайте наш блог або зверніться до служби підтримки клієнтів. Ми розвіємо ваші сумніви!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 230V AC |
| Вихідна частота | 50Гц |
| Входное напряжение | 24В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність | 85% |
| Защита от перегрузки | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 24 |
| Номинальная мощность, Вт | 150 |
| Особенности | Роз’єм USB;Вбудований запобіжник;Індикатор роботи;Апроксимована синусоїда |
| Перетворення | DC-AC |
| Пікова потужність (імпульсна) | 300 Вт |
| Размер | UK Socket |
Информация для заказа
- Цена: 1 263,90 ₴


