
Акумулятор для електровелосипедів Green Cell 48В 20А/год, 960Вт/год, Rear Rack з зарядкою
33 218,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21262
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Акумулятор для електровелосипеда Green Cell - більший запас ходу та довший час роботи завдяки високоякісним літій-іонним елементам.
- Інтелектуальна система BMS постійно контролює акумулятор, щоб забезпечити безпечну та надійну роботу як під час руху, так і під час зарядки.
- Повний комплект , що включає: акумулятор, зарядний пристрій, ключі від протиугінного замка та всі необхідні компоненти для встановлення.
- Напруга: 48В | Ємність: 20Ah | Розміри: 42,5 х 15,8 х 8,5 см | Вихід: Андерсон | Максимальна потужність двигуна: 1000 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, А*год | 20 |
| Вес | 6.74kg |
| Вид | Акумулятори |
| Вхід | RCA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для двигунів | до 1000 Вт |
| Комплектация | акумулятор;зарядний пристрій;2x ключ;комплект кріплень;інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга, В | 48 |
| Назначение | Для електровелосипеда |
| Розміри | 425x158x85мм |
| Тип корпуса | Rear Rack |
Информация для заказа
- Цена: 33 218,90 ₴


