Футбольні ворота Exit Tempo - це сталеві ворота розміром 240 х 160 х 90 см.
Характерний чорно-зелений колір і акуратна форма дозволяють вписати його в будь-який сад. Ворота Tempo — ідеальний пристрій для тренування футбольних навичок у будь-якому місці. Проста і швидка збірка дозволяє плавно почати гру відразу після отримання голу. У набір входять три U-подібних анкера для безпечного розташування воріт.
Оцинкований каркас, пофарбований порошковою фарбою в чорний колір, забезпечує тривалий термін служби воріт. Завдяки інноваційному з'єднанню сітки з рамою м'яч ніколи не випаде з воріт між рамою і сіткою. Конструкція воріт виготовлена з труб діаметром 38, що робить ворота дуже міцними. Вага воріт 17 кг.
Футбольні ворота для дітей - це завжди чудова ідея подарунка. Це гарантує чудове задоволення та допомагає дітям розвивати футбольні навички, координацію рухів, силу та витривалість.
Футбольна серія Exit Tempo включає ворота трьох розмірів: 180x120 см , 240x260 см, 300x200 см і кросівки .
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Exit |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8719874706339 |
| Вага брутто | 17 кг |
| Высота | 120 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 90 см |
| Конструкційний профіль | ⌀ 38 мм |
| Материалы | стальна труба |
| Особенности | 3шт U-подібні анкера;сітка |
| Покрытие | гальванізація та порошкове фарбування |
| Размер | 240x160см |
| Розміри | 240x160 см |
| Розміри упакування | 100x31x13 см |
| Сертифікати | TÜV, CE, GS, EN 71 |
| Сітка | EXIT czarna |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | вимагає складання |
| Ширина | 180 см |
- Цена: 9 843,90 ₴



