
Олімпійський гриф 50мм/220см 700кг HMS Premium GCF700
13 198,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 36949
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Олімпійська штанга GCF700 HMS Premium - це штанга, виготовлена з матеріалів найвищої якості
Продукція бренду HMS характеризується довговічністю в поєднанні з ідеальною гнучкістю. У комплект входить два затискачі для щелеп
Надійне та зручне захоплення штанги забезпечується акуратною накаткою. Максимальне навантаження становить 700 кілограм. У свою чергу, діаметр захватної частини становить 28 міліметрів, що забезпечує високу міцність і комфорт занять. Штанга ідеальна для крос-тренінгу. Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Олімпійська штанга GCF700 HMS має 8 голчастих підшипників (по 4 з кожного боку), які дозволяють деталям плавно обертатися під навантаженням. Його конструкція усуває навантаження на кінці роликів, що призводить до продовження терміну служби підшипника. Незважаючи на малий переріз, голчасті підшипники мають високу жорсткість і несучу здатність.
Два затискача для щелеп , що входять в комплект , гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ. Розетки мають гумові елементи з внутрішньої сторони для запобігання ослабленню навантаження.
Специфікація:
- Матеріал: кремнієво-марганцева сталь 65Si2Mn
- Загальна довжина (мм): 2200
- Діаметр захватної частини (мм): 28
- Довжина вантажної частини (мм): 415
- Діаметр вантажної частини (мм): 50
- Підшипники: 8 голчастих роликових підшипників
- Ручка: рифлена
- Максимальне навантаження (кг): 700
- Вага виробу (кг): 20
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695531329 |
| Вес | 20 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Затискний швидкознімний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 2200 мм |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 700 кг |
| Материал | Метал;Сталь;кремнієво-марганцева сталь 65Si2Mn |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 700 кг |
| Форма грифа | Пряма |
- Цена: 13 198,90 ₴


