HS002 Nils Extreme - трюковий самокат, призначений для дітей, підлітків і дорослих.
HS002 ідеально підходить для асфальтових покриттів, скейт-парків і тротуарів. Колеса діаметром 110 мм і підшипники класу ABEC9 дозволяють здійснювати довгі поїздки з невеликими зусиллями. Заднє ножне гальмо з гнучким крилом забезпечує безпечне використання та дозволяє легко зупинити скутер. Модель HS002 відрізняється довговічністю і простотою використання. Завдяки використанню високоякісних матеріалів самокат Nils Extreme прослужить роками.
Скутери для трюків і фрідрайдів не мають механізму для складання конструкції або регулювання висоти керма - натомість вони мають посилені деки, кермо та суцільні зварні лінії, що з'єднують ключові елементи, що підвищує жорсткість конструкції. Найважливішими характеристиками трюкового самоката є невелика вага, що полегшує виконання трюків, і довговічність, що підвищує безпеку під час динамічних стрибків і знижує ймовірність поломок. HS002 має широку трикамерну платформу, яка є жорсткою та ударостійкою. Конструкція забезпечить задовільне виконання трюків як початківцями, так і досвідченими каскадерами.
Специфікація:
- Матеріал: алюміній, сталь
- Розміри:
- довжина: 66 см
- ширина: 48 см
- висота: 85 см
- Висота керма не регулюється
- Варіант складання: немає
- Гальма: є, заднє ножне гальмо, гнучкий тип крила
- Розміри платформи:
- довжина: 35 см
- ширина: 11 см
- Тип матеріалу платформи: алюміній
- Матеріал керма: сталь
- Матеріал вилки: алюміній
- Колеса: PU 110мм/85A
- Підшипники: ABEC9
- Трикамерна платформа
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вага виробу: 3,4 кг
- Відпочинок, вільний стиль, трюк
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 14619:2015
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Тип | Трюковый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695545432 |
| Вес | 3,5 кг |
| Высота | 85 см |
| Возраст | 6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Тормоз | Заднє ножне гальмо, гнучкий тип крила |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 110 см |
| Цвет | Neo |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Алюміній;Метал |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З гальмами |
| Підшипники | ABEC 9 |
| Розміри | довжина: 66 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка |
- Цена: 4 068,90 ₴



