Медичні м'ячі NK HMS дуже міцні.
Шорстка поверхня дозволяє надійно тримати їх у ваших руках, роблячи тренування комфортними та безпечними. Медичний м'яч - це обладнання, яке допоможе зміцнити весь організм, розвинути координацію і силу. Також їх часто використовують при реабілітації після травм. NK HMS стане в нагоді як в кросових вправах, так і в тренуванні координації або збільшення рухливості суглобів. Вони знайдуть своє місце у новачків і просунутих спортсменів. М'ячі виготовлені з дуже міцної гуми, стійкої до ударів і тертя, що гарантує тривале використання. NK HMS доступні в завантаженнях 2, 4, 6, 8, 10 кг.
Специфікація:
- Колір: чорно-червоний
- Діаметр (мм): 240
- Внутрішній матеріал (наповнення): пісок
- Зовнішній матеріал (чохол): гума
- Вага (кг): 6
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695540024 |
| Вес | 6 кг |
| Вид | Медбол |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 240 мм |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Гума;Пісок |
| Размер | 6кг |
| Тип | М |
Информация для заказа
- Цена: 2 583,90 ₴



