
Велотренажер Taurus Smart Z9.9 Pro
155 428,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TF-Z99PRO-15
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велотренажер Taurus Smart Z9.9 Pro
Taurus Smart Z9.9 Pro - висококласний тренажер, який поєднує в собі переваги велотренажера (регульованість, стійкість) і зручність використання велоергометра.
Відмінний рухІ
Подібно до трекового велосипеда, Z9.9 Pro має фіксовану втулку, яка гарантує більш ефективне пересування. Це поєднується з перевагами електронної системи керування: опори можна точно встановити, ви також можете створювати розширені програми навчання або використовувати інтерактивні програми навчання, такі як ZWIFT і Kinomap.Дуже великий сенсорний екран
Велосипед доступний з 15- або 21-дюймовою сенсорною консоллю. Крім того, на консолі попередньо встановлені різноманітні розважальні програми (наприклад, YouTube, Netflix) і навчальні програми (Kinomap, iConsole).Функція BLUETOOTH
Функція Bluetooth для підключення додаткових програм або використання нагрудного ременя. Програмне забезпечення для підвищення кваліфікації: кілька варіантів програми, щоденник навчання, персоналізовані програми, регулярні оновлення - БЕЗ плати за підпискуРегулювання та висока стабільність
Велосипед має багато варіантів регулювання як сидіння, так і керма. Завдяки цьому кожен користувач знайде для себе зручну тренувальну позу. Також в комплектацію входить комбінована педальна система з кошиками з одного боку та системою SPD з іншого. Taurus Smart Z9.9 Pro створений для максимальних навантажень, тому він суперстабільний навіть під час найінтенсивніших тренувань.Велотренажер Taurus Smart Z9.9 Pro
- Ідеальне поєднання велотренажера та ергометра
- Вибір за вами: топовий кімнатний велосипед доступний з 15- або 21-дюймовою сенсорною консоллю
- Розваги та інтерактив: різні розважальні програми (наприклад, YouTube, Netflix) і навчальні програми (Kinomap, iConsole) попередньо встановлені на консолі
- Функція Bluetooth для підключення додаткових програм або використання нагрудного ременя для вимірювання пульсу
- Розширене програмне забезпечення: багато варіантів програм, щоденник тренувань, програми, адаптовані до ваших потреб, регулярні оновлення - БЕЗ плати за підписку
- Вибір програм: програми з контролем частоти серцевих скорочень, програми з контролем потужності, вільно настроювані інтервальні програми, швидкий старт, попередньо встановлені профілі програм тощо.
- Фіксована втулка шестерні (без вільного ходу) ТА електронний контроль опору
- Можна встановити кілька положень сидіння та керма, щоб ви могли знайти ідеальне положення сидіння для тренувань
- Комбінована педальна система з клітками з одного боку та системою SPD з іншого
- Створений для максимальних навантажень: суперстабільність навіть під час найінтенсивніших тренувань
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри пристрою для налаштування - велотренажер Taurus Smart Z9.9 Pro: (Д) 153 см х (Ш) 52 см х (В) 158 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: магнітне гальмо з електронним регулюванням
- потужність: 25 - 350 Вт ( регулюється з кроком 5 Вт )
- настройка опору не залежить від швидкості обертання
- маховик : 15 кг
- Ширина підшипника педалі : 15 см
- Тренувальний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс
- індикація профілів навчання через TFT
- рівні опору : 32
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: + нагрудний ремінь (продається окремо)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- живлення: мережеве
- регулювання сідла : нахил , горизонталь , вертикаль
- змінне сідло
- регулювання керма : вертикальне , горизонтальне ,
- Комбіновані педалі
- аксесуари: транспортувальні колеса, змінні шатуни, тримач для пляшки з водою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taurus |
| Вес маховика | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251294116731 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | 15- або 21-дюймовою сенсорною консоллю |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Задньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Вимірювання пульсу;;Компенсатори нерівності підлоги |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс |
| Регулировка | регулювання сідла : нахил , горизонталь , вертикаль |
| Розміри | (Д) 153 см х (Ш) 52 см х (В) 158 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 155 428,90 ₴


