Велотренажер Taurus UB10.5 Pro
Прилад працює від генератора: енергозберігаючий і тихий. Велотренажер Taurus UB10.5 Pro можна розмістити незалежно від електричних розеток
Велотренажер Taurus UB10.5 Pro
- Максимальна вага користувача: 180 кг
- Розміри пристрою для налаштування - велотренажер Taurus UB10.5 Pro: (довжина) 122 см х (ширина) 61 см х (висота) 154 см
- Технічні дані:
- Гальмівна система: електромагнітне індукційне гальмо
- потужність: 10 - 350 Вт ( регулюється з кроком 5 Вт )
- настройка опору не залежить від швидкості обертання
- маховик : 10 кг
- передавальне число : 1:8,75
- довжина плеча педалі : 17 см
- Тренувальний комп'ютер:
- екран: час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс
- індикація профілів навчання через світлодіод
- загальна кількість тренувальних програм: 25, у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 4
- рівні опору : 32
- Обладнання:
- вимірювання пульсу: ручні датчики пульсу +нагрудний ремінь (опція)
- Нагрудний ремінь для вимірювання пульсу доступний як опція
- потужність генератора
- регулювання сідла : горизонтальне , вертикальне
- Додатково: дуже низький вхід, транспортувальні колеса, підставка для пляшки з водою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taurus |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251294116571 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Конструкция | Вертикальні;Із сидінням;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Количество программ | 25 |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Особенности | Тримач для пляшки;Транспортувальні ролики |
| Показ дисплея | час, відстань, швидкість, потужність, ват, обороти, калорії, пульс |
| Программы | 25, у тому числі користувальницькі: 1, з контролем пульсу: 4 |
| Регулировка | регулювання сідла : горизонтальне , вертикальне |
| Розміри | (Д) 122 см х (Ш) 61 см х (В) 154 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 164 558,90 ₴



