
Біговел з реверсною рамою SporTrike Boomerang, червоний
3 628,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41208
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| SporTrike Boomerang Balance Bike Red | |
| Специфікація | |
| - змінне розташування рами, що дозволяє змінювати розмір від 10" до 12" | |
| Колеса | - надувний 12" x 2,125" (30 см x 4,5 см), - шини з протектором, - лаковані спиці та обідки, |
| Гальма | - задній, V-brake, - броня, що захищає гальмівний трос, |
| Кермо | - м'які гумові протиковзкі ручки, - ручка гальма з регулюванням троса, - регулювання (51-60 см), |
| Сідло | - профільоване кольорове сідло з екошкіри, - регулювання висоти (34-47 см), |
| Розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Розмір рами | 10"/12" |
| Висота керма | 51-60 см |
| Ширина керма | 41 см |
| Висота сідла встановлена на 10 дюймів | 34-47 см |
| Висота сідла встановлена на 12 дюймів | 45-51 см |
| Діаметр кола | 12" / 30 см |
| Ваги | 4,5 кг |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Сертифікати | |
| CE, TUV, GS | |
| Вміст набору | |
| - балансовий велосипед, - монтажний комплект, - барвиста упаковка. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4;5 |
| Вид | Двоколісні |
| Висота керма, см | 51-60 |
| Висота сидіння, см | 34-51 |
| Довжина сидіння, см | 27 |
| Довжина, см | 78 |
| Диаметр колес | 30 |
| Количество колес | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Пневматичні колеса |
| Поручні | Нет |
| Функція гойдання | Нет |
| Ширина керма, см | 41 |
| Ширина сидіння, см | 21 |
Информация для заказа
- Цена: 3 628,90 ₴


