| Характеристики | Картинг STAR |
| Драйв |
|
| Колеса |
|
| Крісло |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 15 кг, |
| Розмір коробки | 102 х 64 х 26 см, |
| Вага коробки | 16,5 кг, |
| оформлення | 14 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція | |
| Монтажний комплект |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 15 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Висота сидіння, см | 28 |
| Висота, см | 65 |
| Тормоз | є |
| Довжина сидіння, см | 32 |
| Довжина, см | 113 |
| Диаметр колес | 30 |
| Кліренс, см | 14 |
| Количество колес | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Пневматичні колеса |
| Поручні | Нет |
| Привод | Педальний |
| Функція гойдання | Нет |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 9 898,90 ₴



