
Веломобіль з гумовими колесами Ramiz GoKart, червоний
3 078,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41222
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Характеристики | Картинг для найменших |
| Драйв |
|
| Колеса |
|
| Крісло |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 3,8 кг, |
| Розмір коробки | 61 х 21 х 36 см, |
| Вага коробки | 4,6 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.8 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Висота сидіння, см | 17.5 |
| Висота, см | 39 |
| Тормоз | немає |
| Довжина сидіння, см | 17.5 |
| Довжина, см | 60 |
| Диаметр колес | 15.5 |
| Количество колес | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Пластик з гумовим протектором |
| Поручні | Нет |
| Привод | Педальний |
| Функція гойдання | Нет |
| Ширина сидіння, см | 17.5 |
| Ширина, см | 35 |
Информация для заказа
- Цена: 3 078,90 ₴


