| Характеристики | Картинг ABARTH |
| Драйв |
|
| Колеса |
|
| Крісло |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 13 кг, |
| Розмір коробки | 98 х 58 х 33 см, |
| Вага коробки | 16,9 кг, |
| оформлення | 12 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція | |
| Монтажний комплект |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ABARTH |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Висота сидіння, см | 39 |
| Висота, см | 73 |
| Тормоз | є |
| Довжина сидіння, см | 35 |
| Довжина, см | 111 |
| Диаметр колес | 30 |
| Кліренс, см | 12 |
| Количество колес | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | Abarth |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Поручні | Нет |
| Привод | Педальний |
| Функція гойдання | Нет |
| Ширина сидіння, см | 24 |
| Ширина, см | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 10 338,90 ₴



