
Автомобіль карт на акумулятор Ramiz Gokart FX1 Drift Master, блакитний
20 183,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41259
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль FX1 Drift Master |
| Двигун | 2 х 25000 об/хв |
| Акумулятор | 12V/9Ah x2 |
| Колеса | Спереду: піна EVA 22 х 9 см, Задня частина: пластик 27 х 10 см |
| Їзда |
|
| Обладнання | |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 21,2 кг, |
| Розмір коробки | 116,5 х 58 х 30 см, |
| Вага коробки | 25 кг, |
| Максимальне навантаження | 70 кг, |
| оформлення | 8 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack | |
| ФУНКЦІЯ ДРЕЙФУ |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Синий |
| Материал колес | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 12V/9Ah |
| Вес (кг) | 21 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Висота сидіння, см | 30 |
| Висота, см | 54 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 33 |
| Довжина, см | 117 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Додаткові характеристики | функція дрифтування |
| Диаметр колес | 27 |
| Кліренс, см | 8 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 70 kg |
| Марка | Інша |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 25000RPM |
| Радіокерування | немає |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 76 |
Информация для заказа
- Цена: 20 183,90 ₴


