
Автомобіль карт на акумулятор Ramiz Gokart Bolid XR-1, червоний
13 418,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41263
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Червоний гоночний автомобіль XR-1 |
| Двигун | 2 x 35 Вт |
| Акумулятор | 12В/7Аг |
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда | 2 швидкості Швидка/Повільна |
| Обладнання | |
| Звуки | Сигнал в кермі, |
| Будівництво |
|
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 21,5 кг, |
| Розмір коробки | 134 х 47 х 39 см, |
| Вага коробки | 25 кг, |
| Максимальне навантаження | 35 кг, |
| оформлення | 11 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція | |
| Зарядний пристрій 12В/1000 мАг | |
| Монтажний комплект |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Вес (кг) | 21.5 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Висота сидіння, см | 33 |
| Висота, см | 63 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 30 |
| Довжина, см | 133 |
| Диаметр колес | 36 |
| Звукові ефекти | клаксон |
| Кліренс, см | 11 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | Пластик |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | + |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 13 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 62 |
Информация для заказа
- Цена: 13 418,90 ₴


