
Джип на акумуляторі Range Rover Evoque, чорний
14 408,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41310
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Range Rover Evoque |
| Двигун | 2 х 35 |
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | ключ, |
| Відкриття дверей | Так |
| Транспортна ручка | Складна ручка спереду і додаткові колеса ззаду, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розміри автомобіля |
|
| Вага транспортного засобу | 13,8 кг, |
| Розмір коробки | 111 х 59 х 36,5 см, |
| Вага коробки | 18,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 12 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій | |
| віддалений, | |
| Кабель Mini Jack. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Land Rover |
Информация для заказа
- Цена: 14 408,90 ₴


