
Вантажний пожежний автомобіль на акумулятор з водяною помпою Ramiz
27 553,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41327
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Пожежна бригада |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 12V/10Ah, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | Передня задня, |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Додаткове обладнання |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | Перемикач із звуками двигуна, |
| Відкриття дверей |
|
| Сидіння |
|
| Транспортна ручка |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 34 кг, |
| Розмір коробки | 134 х 74 х 54 см, |
| Вага коробки | 36 кг |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| оформлення | 11 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + комплект запобіжників, | |
| пожежна машина, | |
| зарядний пристрій, | |
| віддалений, | |
| Покриття транспортного засобу, | |
| Мегафон. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 34 |
| Вид транспортного засобу | Вантажівки |
| Висота сидіння, см | 32 |
| Висота, см | 72 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 51 |
| Довжина, см | 136 |
| Додаткові аксесуари | водомет |
| Диаметр колес | 26 |
| Звукові ефекти | мегафон |
| Кліренс, см | 11 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | Пожежний проблисковий маячок |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 21 |
| Ширина, см | 80 |
Информация для заказа
- Цена: 27 553,90 ₴


