
Мотоцикл на акумулятор Ramiz MiniBike, блакитний
3 738,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41333
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Синій мотоцикл MiniBike |
| Двигун | RS380 - 6V / 14000RPM, |
| Акумулятор | 6В/4,5Аг, |
| Колеса |
|
| Їзда | Спереду назад |
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель | Кнопка на кермі з попередньо завантаженими мелодіями, |
| старт | Перемикач із звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 4 кг, |
| Розмір коробки | 57 х 33 х 28 см, |
| Вага коробки | 5 кг, |
| Максимальне навантаження | 20 кг, |
| оформлення | 7 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Синий |
| Материал колес | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 6V/4.5Ah |
| Вес (кг) | 4 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 57 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 26 |
| Довжина, см | 71 |
| Диаметр колес | 19 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 7 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Марка | Інша |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 6V |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 9 |
| Ширина сидіння, см | 14 |
| Ширина, см | 53 |
Информация для заказа
- Цена: 3 738,90 ₴


