
Автомобіль на акумуляторі Bentley Bentayga, білий
17 928,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41354
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Bentley Bentayga Білий |
| Двигун | 2x45 Вт |
| Акумулятор | 2 x 6v/7Ah |
| Дистанційний | 2.4G + стоп, 3 швидкості |
| Колеса | EVA - 27,5х10 см |
| Амортизатори | 2 x ззаду |
| Їзда | Повільний старт, 2 передачі (швидка/повільна) - вперед/назад |
| вогні | Світлодіод, спереду, ззаду + вимикач світла |
| Обладнання | |
| Аудіо панель | FM-радіо, MP3, SD, AUX + звуки керма |
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикання за допомогою звуку двигуна |
| Відкриття дверей | Так + блокувати |
| Сидіння | Екошкіра бежева 37х20 см + Бретелі |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 126х75х58 см |
| Вага транспортного засобу | 19 кг |
| Розмір коробки | 126х65х46 см |
| Вага коробки | 24,5 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 11 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з індикатором заряду | |
| Чохол для автомобіля | |
| USB PenDrive з навчальним відео | |
| Кабель Mini Jack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bentley |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 6V/7.2Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD |
| Вес (кг) | 19 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота, см | 58 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 37 |
| Довжина, см | 126 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Диаметр колес | 27.5 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 11 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Bentley |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 75 |
Информация для заказа
- Цена: 17 928,90 ₴


