
Мотоцикл на акумулятор триколісний Ramiz Chopper, червоний
4 618,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41386
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Чоппер червоний мотоцикл |
| Двигун | 20 Вт |
| Акумулятор | 6В/4,5Аг |
| Колеса | Пластик з гумовою протектором, спереду 26 см, ззаду 18 см |
| Їзда | Спереду назад |
| вогні | Світлодіодний, передній, вмикається під час руху |
| Обладнання | |
| Звуки | Горна , мелодії |
| Сидіння | 18х18 см |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 79х46х54 см |
| Вага транспортного засобу | 5,65 кг |
| Розмір коробки | 59,5х37х36 см |
| Вага коробки | 6,88 кг |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| оформлення | 6 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 6V/4.5Ah |
| Вес (кг) | 6 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 54 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 18 |
| Довжина, см | 79 |
| Диаметр колес | 26 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 6 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Пластик з гумовим протектором |
| Материал сиденья | Пластик |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 46 |
Информация для заказа
- Цена: 4 618,90 ₴


