
Мотоцикл на акумулятор триколісний Ramiz Chopper, рожевий
3 683,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41388
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Мотоцикл Pink Chopper |
| Двигун | 20 Вт |
| Акумулятор | 6В/4,5Аг |
| Колеса | Пластик з гумовою протектором, спереду 26 см, ззаду 18 см |
| Їзда | Спереду назад |
| вогні | Світлодіодний, передній, вмикається під час руху |
| Обладнання | |
| Звуки | Горна , мелодії |
| Сидіння | 18х18 см |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 79х46х54 см |
| Вага транспортного засобу | 5,65 кг |
| Розмір коробки | 59,5х37х36 см |
| Вага коробки | 6,88 кг |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| оформлення | 6 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 3 683,90 ₴


