
Мотоцикл на акумуляторі BMW K1300S, червоний
12 703,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41402
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Червоний мотоцикл BMW K1300S |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 12 В/5,5 Аг |
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель | 4 звукові кнопки з мелодіями і звуками, |
| старт | ключ, |
| Сидіння | 38 х 19 см, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 13,5 кг, |
| Розмір коробки | 104,5 х 32,5 х 64 см, |
| Вага коробки | 15,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 13 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція, | |
| Зарядний пристрій 15V/600mAh, | |
| Прикручуються опорні колеса. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Цвет | Красный |
| Марка | BMW |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 12V/5.5Ah |
| Вес (кг) | 13.5 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 67 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 38 |
| Довжина, см | 106 |
| Додаткові характеристики | ключик;бокові колеса для підтримки |
| Диаметр колес | 30 |
| Звукові ефекти | звукові кнопки |
| Кліренс, см | 13 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | Пластик |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 12V |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 13 |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 45 |
Информация для заказа
- Цена: 12 703,90 ₴


