
Мотоцикл на акумуляторі триколісний BMW S1000 RR Mini, блакитний
5 058,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41408
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Мотоцикл BMW S1000 RR Mini Blue |
| Двигун | 1 x 6V/18000RPM |
| Акумулятор | 6V/4Ah/20Hr |
| Колеса |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Звуки | Кнопка звуку на кермі, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розміри автомобіля |
|
| Вага транспортного засобу | 5 кг, |
| Розмір коробки | 56 х 36 х 31 см, |
| Вага коробки | 7 кг, |
| Максимальне навантаження | 20 кг, |
| оформлення | 5,5 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій 6 В/500 мА, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Цвет | Синий |
| Марка | BMW |
| Материал колес | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 6V/4AH |
| Вес (кг) | 5 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 42 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 21 |
| Довжина, см | 67 |
| Диаметр колес | 20 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 5.5 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Мощность двигателя | 6V |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 7 |
| Ширина сидіння, см | 14 |
| Ширина, см | 35.5 |
Информация для заказа
- Цена: 5 058,90 ₴


