
Дитячий скутер на акумуляторі Skuter Vespa, блакитний
11 053,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41416
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Скутер Vespa |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 12V4.5Ah |
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| Додаткове обладнання |
|
| Обладнання | |
| Звуки | Звуки в кермі, MP3, SD, AUX, USB |
| старт | ключ, |
| вогні | Спереду назад |
| Стовбур | Спинка: 28 х 18 см |
| Сидіння | Чорна екошкіра 40х17 см |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 101 х 50 х 80 см, |
| Вага транспортного засобу | 9,8 кг, |
| Розмір коробки | 95 х 35 х 45 см, |
| Вага коробки | 12 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 10 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій з діодом контролю заряду |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vespa |
Информация для заказа
- Цена: 11 053,90 ₴


