
Мотоцикл на акумуляторі Chopper FASTER, червоний
5 828,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41421
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Чоппер Мотоцикл FASTER |
| Двигун | 20 Вт |
| Акумулятор | 6В/4,5Аг, |
| Колеса |
|
| Їзда | Спереду назад |
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | Перемикач із звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 5 кг, |
| Розмір коробки | 62х28х36 см, |
| Вага коробки | 6 кг, |
| Максимальне навантаження | 25 кг, |
| оформлення | 6 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Красный |
| Материал колес | Пластик |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 20 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 6V/4.5Ah |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 5 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 55 |
| Довжина сидіння, см | 22 |
| Довжина, см | 78 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Додаткові характеристики | бокові колеса для підтримки |
| Диаметр колес | 22 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 6 |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Материал сиденья | Пластик |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 6 |
| Ширина сидіння, см | 16 |
| Ширина, см | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 5 828,90 ₴


