
Бульдозер на акумулятор Ramiz G320, червоний
4 838,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41456
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Екскаватор Трактор G320 |
| Двигун | 25 Вт |
| Акумулятор | 6V5Ah |
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Сидіння | 20 х 15 х 25 см |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 5,6 кг |
| Розмір коробки | 74 х 40 х 35 см |
| Вага коробки | 7,6 кг |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| оформлення | 7 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 6V/5Ah |
| Вес (кг) | 5;8 |
| Вид транспортного засобу | Екскаватори |
| Висота сидіння, см | 15 |
| Висота, см | 42 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 15 |
| Довжина, см | 86 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Диаметр колес | 22 i 16 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна;звук прискорення |
| Кліренс, см | 7 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Материал колес | Пластик з гумовим протектором |
| Материал сиденья | Пластик |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 8 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 40 |
Информация для заказа
- Цена: 4 838,90 ₴


