
Двомісний баггі на акумулятор 4x4 Ramiz Pick-Up Speed 900, блакитний
19 248,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41466
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Швидкість підйому 900 |
| Двигун | 4 x 45 Вт |
| Акумулятор | 12В/10Аг |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| старт | перемикач, |
| Сидіння |
|
| Стовбур |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 21,5 кг, |
| Розмір коробки | 116 х 65 х 37,5 см, |
| Вага коробки | 26,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 50 кг, |
| оформлення | 17 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack | |
| Плече |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;USB |
| Вес (кг) | 21.5 |
| Вид транспортного засобу | Баггі |
| Висота сидіння, см | 25 |
| Висота, см | 66 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 20 |
| Довжина, см | 123 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Додаткові характеристики | багажник |
| Диаметр колес | 27 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 17 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 11 |
| Ширина сидіння, см | 48 |
| Ширина, см | 68 |
Информация для заказа
- Цена: 19 248,90 ₴


