
Квадроцикл на акумулятор Ramiz Quad Lucky Seven, блакитний
11 603,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41474
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Квадроцикл "Щаслива сімка". |
| Двигун | 2 x 45 Вт |
| Акумулятор | 12В/10Аг |
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикання зі звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 20 кг, |
| Розмір коробки | 91 х 48 х 52 см, |
| Вага коробки | 25 кг, |
| Максимальне навантаження | 25 кг, |
| оформлення | 16 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 20 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Висота, см | 77 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 36 |
| Довжина, см | 111 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Диаметр колес | 32 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 16 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 15 |
| Ширина сидіння, см | 15 |
| Ширина, см | 71 |
Информация для заказа
- Цена: 11 603,90 ₴


