
Квадроцикл 4x4 на акумулятор Ramiz Quad XL ATV, червоний
20 898,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41481
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Позашляховий квадроцикл 4x4 червоний |
| Двигун | 4 x 45 Вт |
| Акумулятор | 12 В/10 Ач |
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикання зі звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Стовбур | Багажне відділення/самоскид у задній частині автомобіля 43 х 20 см, |
| Транспортна ручка | Металева складна ручка в задній частині автомобіля, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 28,8 кг, |
| Розмір коробки | 117 x 72,5 x 42,5 см, |
| Вага коробки | 34,1 кг, |
| Максимальне навантаження | 40 кг, |
| оформлення | 29 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій 12В/1000 мАг | |
| Кабель Mini Jack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 29 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Висота, см | 81 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 36 |
| Довжина, см | 116 |
| Додаткові характеристики | багажник;ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 34 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 29 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 40 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 14 |
| Ширина сидіння, см | 21 |
| Ширина, см | 78 |
Информация для заказа
- Цена: 20 898,90 ₴


