
Квадроцикл 4x4 на акумулятор Quad Mclaren Racing MCL 35, оранжевий
20 623,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41530
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Квадроцикл Mclaren Racing MCL 35 |
| Двигун | 4x35 Вт |
| Акумулятор | 12V10Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | Вимикач з підсвічуванням, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розміри автомобіля |
|
| Вага транспортного засобу | 18,9 кг, |
| Розмір коробки | 98x65x51 см, |
| Вага коробки | 23,2 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 20 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Справа, | |
| Зарядний пристрій з діодом, що контролює заряд акумулятора | |
| віддалений, | |
| Кабель Mini Jack. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | McLaren |
| Марка | McLaren |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;USB |
| Вес (кг) | 18.9 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Висота, см | 75 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 43 |
| Довжина, см | 109 |
| Додаткові аксесуари | брелок;чохол |
| Диаметр колес | 31 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 20 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Оранжевий |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 14 |
| Ширина сидіння, см | 22 |
| Ширина, см | 69 |
Информация для заказа
- Цена: 20 623,90 ₴


