
Двомісний баггі на акумулятор Racing 5, червоний
31 568,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41531
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Гонки на баггі 5 |
| Двигун | 2x200 Вт |
| Акумулятор | 24V7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | 2 x ззаду/2x передні |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикач із звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 35,3 кг, |
| Розмір коробки | 153 х 82 х 40 см, |
| Вага коробки | 43,8 кг, |
| Максимальне навантаження | 50 кг, |
| оформлення | 10 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack | |
| Дистанційний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 24V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;USB |
| Вес (кг) | 35;3 |
| Вид транспортного засобу | Баггі |
| Висота сидіння, см | 28 |
| Висота, см | 63 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 19 |
| Довжина, см | 148 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Диаметр колес | 34 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 10 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 200 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 15 |
| Ширина сидіння, см | 54 |
| Ширина, см | 109 |
Информация для заказа
- Цена: 31 568,90 ₴


