
Джип на акумуляторі Range Rover Velar, червоний
14 683,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41560
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Range Rover Velar |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 12V7Ah, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | Спереду і ззаду |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | Перемикач з підсвічуванням і звуками двигуна, |
| Відкриття дверей | Так |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 15,5 кг, |
| Розмір коробки | 109 см x 57 см x 37,5 см, |
| Вага коробки | 18,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 10 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій, | |
| Кабель Mini Jack | |
| Справа, | |
| пульт дистанційного керування, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Land Rover |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 15.5 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 27 |
| Висота, см | 49 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 33 |
| Довжина, см | 107 |
| Диаметр колес | 22 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 10 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Range Rover |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 8 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 64 |
Информация для заказа
- Цена: 14 683,90 ₴


