
Екскаватор на акумуляторі Traktor, жовтий
16 718,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41571
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль Екскаватор Трактор |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| Обладнання | |
| Звуки |
|
| старт | Вимикач з підсвічуванням, |
| Сидіння |
|
| Бульдозер | Ківш бульдозерний з опусканням і підйомом і рукояткою, що працює в площині вгору/вниз, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 13,5 кг, |
| Розмір коробки | 90х61х44 см, |
| Вага коробки | 18 кг, |
| Максимальне навантаження | 25 кг, |
| оформлення | 15 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;USB |
| Вес (кг) | 13.5 |
| Вид транспортного засобу | Екскаватори |
| Висота сидіння, см | 21 |
| Висота, см | 65 |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 19 |
| Довжина, см | 124 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Диаметр колес | 32 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 15 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 13 |
| Ширина сидіння, см | 32 |
| Ширина, см | 62 |
Информация для заказа
- Цена: 16 718,90 ₴


