
Квадроцикл 4x4 на акумулятор швидкісний 35км/год Quad Highper, блакитний
47 958,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41588
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Квадроцикл HIGHPER |
| Двигун | 1000 Вт 48 В |
| Акумулятор | 48V12Ah |
| рамка | Армований метал, |
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Амортизатори |
|
| Гальма |
|
| максимальна швидкість |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | ключ |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 55 кг |
| Розмір коробки | 104 х 63 х 52 см |
| Вага коробки | 70 кг |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| оформлення | 15 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 48V12Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Вес (кг) | 55 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Висота, см | 71 |
| Відкривання дверей | - |
| Довжина сидіння, см | 40 |
| Довжина, см | 108 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Додаткові характеристики | ключик |
| Диаметр колес | 30 |
| Звукові ефекти | клаксон |
| Кліренс, см | 15 |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 65 |
| Материал колес | Пневматичні колеса |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 1000W 48V |
| Радіокерування | немає |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 69 |
Информация для заказа
- Цена: 47 958,90 ₴


