
Автомобіль на акумуляторі BMW 6 GT, білий
11 383,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41594
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | BMW 6GT Білий |
| Двигун | 2 x 12 В/12000 об/хв |
| Акумулятор | 2 x 6V/4,5Ah, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | Перемикач з підсвічуванням і звуками двигуна, |
| Відкриття дверей | Так + дверний замок, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 14 кг, |
| Розмір коробки | 106 см x 56 см x 38 см, |
| Вага коробки | 18 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 7,5 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій 12 В/500 мАг з індикатором заряду акумулятора, | |
| Кабель Mini Jack | |
| флешка USB з навчальним відео, | |
| Справа, | |
| пульт дистанційного керування, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
Информация для заказа
- Цена: 11 383,90 ₴


