
Джип на акумуляторі 4x4 Mercedes Benz X-Class, білий
35 473,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41602
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Мерседес X-клас білий |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 2 x 12 В/7 Ач |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | 2 x ззаду |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель | MP4 панель |
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикання зі звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так + дверний замок, |
| Стовбур | Коробка, що відкривається ззаду - 57 х 27 см, |
| Транспортна ручка | Ручка в задній частині автомобіля, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 29,5 кг, |
| Розмір коробки | 142 х 77 х 40,5 см, |
| Вага коробки | 35,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 50 кг, |
| оформлення | 17,5 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій 12V/1500mAh з діодом контролю заряду акумулятора, | |
| USB флешка з навчальним відео | |
| Кабель Mini Jack | |
| пульт дистанційного керування, | |
| Справа |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | дисплей MP4 |
| Вес (кг) | 29.5 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 26 |
| Висота, см | 64 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 46.5 |
| Довжина, см | 139 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | функція колиски |
| Диаметр колес | 30 |
| Звукові ефекти | звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 17.5 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Белый |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 12 |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 35 473,90 ₴


