
Автомобіль карт дрифтовий на акумулятор Ramiz Gokart Speed 7 Drift King, білий
24 418,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41617
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Транспортний засіб SPEED 7 DRIFT KING |
| Двигун | 2 x 150 Вт |
| Акумулятор | 24V7Ah |
| Колеса | Спереду: піна EVA 21 х 8 см, Задня частина: пластик 28 х 10 см |
| Їзда |
|
| Обладнання | |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 30 кг, |
| Розмір коробки | 120 х 59 х 33 см, |
| Вага коробки | 33 кг, |
| Максимальне навантаження | 60 кг, |
| оформлення | 8 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack | |
| ФУНКЦІЯ ДРЕЙФУ |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Белый |
| Материал колес | Пластик |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 150 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 24V/7Ah |
| Вес (кг) | 30 |
| Вид транспортного засобу | Карти |
| Висота сидіння, см | 43 |
| Висота, см | 53 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 39 |
| Довжина, см | 130 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Додаткові характеристики | функція дрифтування |
| Диаметр колес | 28 |
| Кліренс, см | 8 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 60 |
| Марка | Інша |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | + |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 23 |
| Ширина, см | 75 |
Информация для заказа
- Цена: 24 418,90 ₴


