
Мотоцикл на акумуляторі Ramiz PANTONE 361C, рожевий
8 853,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41638
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Мотор PANTONE 361C |
| Двигун | 2x30 Вт |
| Акумулятор | 12V4.5Ah |
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 11,5 кг |
| Розмір коробки | 72х46х36 см |
| Вага коробки | 14,2 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 18 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Розовый |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 30 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/4.5Ah |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth |
| Вес (кг) | 11.5 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 72 |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 36 |
| Довжина, см | 108 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Додаткові характеристики | бокові колеса для підтримки |
| Диаметр колес | 34 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 18 |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 7 |
| Ширина сидіння, см | 15 |
| Ширина, см | 59 |
Информация для заказа
- Цена: 8 853,90 ₴


