
Квадроцикл на акумулятор 4x4 Ramiz Quad ATV Desert Moro
17 818,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41645
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль пустелі Quad ATV |
| Двигун | 4x45 Вт |
| Драйв | Змінний привід на 2 або 4 колеса (керується за допомогою перемикача), |
| Акумулятор | 12В/10Аг |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | ключ, |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 22,9 кг, |
| Розмір коробки | 102 х 64 х 53 см, |
| Вага коробки | 29 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 21 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій 1000 мА, | |
| Кабель Mini Jack, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 23 |
| Вид транспортного засобу | Квадроцикли |
| Висота, см | 78 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 31 |
| Довжина, см | 113 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Додаткові характеристики | ключик |
| Диаметр колес | 35 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 21 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Moro |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 15 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 68 |
Информация для заказа
- Цена: 17 818,90 ₴


