| Технічні характеристики | Мотор автомобіля BMW HP4 |
| Двигун | 2x35 Вт |
| Акумулятор | 12V4.5Ah |
| Колеса |
|
| вогні |
|
| Їзда |
|
| Обладнання | |
| Звуки | Кнопка звуку на кермі, MP3, AUX, USB |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розміри автомобіля |
|
| Вага транспортного засобу | 7,6 кг, |
| Розмір коробки | 82 х 40 х 30 см, |
| Вага коробки | 9,6 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 7 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Цвет | Белый |
| Марка | BMW |
| Материал колес | Пластик |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 12V/4.5Ah |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;USB |
| Вес (кг) | 7;6 |
| Вид транспортного засобу | Мотоцикли |
| Висота, см | 52 |
| Відкривання дверей | - |
| Вільний старт | - |
| Довжина сидіння, см | 21 |
| Довжина, см | 81 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 7 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | - |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Ширина сидіння, см | 14 |
| Ширина, см | 41 |
Информация для заказа
- Цена: 7 258,90 ₴



