
Автомобіль на акумуляторі Mercedes AMG SL65, лакований, блакитний
14 463,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41677
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Mercedes AMG SL65 пофарбований у синій колір |
| Двигун | 2x35 Вт |
| Акумулятор | 12V/7Ah - Портативний |
| Дистанційний | 2.4G 3 швидкості + зупинка |
| Колеса | EVA - 23 х 8 см |
| Амортизатори | 2 x спереду, 2 x ззаду |
| Їзда | Вперед, ззаду, вільний старт |
| вогні | Світлодіод, спереду, ззаду+перемикач |
| Обладнання | |
| Аудіо панель | MP3, SD, AUX, USB + звуки керма |
| Індикатор заряду | ТАК |
| старт | ключ |
| Сидіння | Екошкіра, Регулювання + Бретелі - 40х20х23 см |
| Стовбур | Спинка - 40х10х8 см |
| Відкриття дверей | Так |
| Транспортна ручка | Ручка + додаткові колеса |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 120х71х49 см |
| Вага транспортного засобу | 19 кг |
| Розмір коробки | 122х62х36 см |
| Вага коробки | 21 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 10 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодом, що контролює заряд батареї | |
| Чохол для автомобіля | |
| USB PenDrive 1 Гб з навчальним відео | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 19 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 23 |
| Висота, см | 49 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 40 |
| Довжина, см | 120 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | багажник;ключик;ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 23 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 10 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Синий |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | + |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 8 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 71 |
Информация для заказа
- Цена: 14 463,90 ₴


