
Автомобіль на акумулятор двомісний Ramiz Perfecta Auto, білий
50 433,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41688
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Перфекта білий |
| Двигун |
|
| Акумулятор |
|
| Колеса |
|
| Гальма |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Продуктивність | Максимальна швидкість 15,5 км/год (дані виробника), |
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | ключ, |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так + заблокувати, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 58 кг, |
| Розмір коробки | 173 х 94 х 47 см, |
| Вага коробки | 68 кг, |
| Максимальне навантаження | 100 кг, |
| оформлення | 9 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій, | |
| Кабель Mini Jack. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 180 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 24V/7Ah |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;USB |
| Вес (кг) | 58 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 41 |
| Висота, см | 64 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 33 |
| Довжина, см | 172 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Додаткові характеристики | дискові гальма;ручне гальмо;додаткове ножне гальмо |
| Диаметр колес | 32 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 9 |
| Кнопка безпеки STOP | - |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 1 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Пневматичні колеса |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | немає |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | Стоп |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 11 |
| Ширина сидіння, см | 30 |
| Ширина, см | 104 |
Информация для заказа
- Цена: 50 433,90 ₴


