
Джип на акумуляторі Mercedes AMG G63, червоний
12 703,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41716
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Mercedes AMG G63 |
| Двигун | 2x25 Вт |
| Акумулятор | 12В/4,5Аг |
| Дистанційний | 2.4G + Стоп, |
| Колеса | EVA - 24х8 см |
| Їзда | Вільний старт, вперед/назад |
| вогні | Світлодіодний, передній |
| Амортизатори | Назад |
| Обладнання | |
| Аудіо панель | MP3, SD, AUX, USB + звуки керма |
| Індикатор заряду | ТАК |
| старт | Перемикач з підсвічуванням |
| Сидіння | Екошкіра + лямки - 32х19х29 см |
| Відкриття дверей | Так |
| Транспортна ручка | Ручка |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 107х70х57 см |
| Вага транспортного засобу | 14,5 кг |
| Розмір коробки | 105х55х33 см |
| Вага коробки | 17 кг |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| оформлення | 13 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодом, що контролює заряд батареї | |
| Чохол для автомобіля | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/4.5Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 14.5 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 29 |
| Висота, см | 57 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 19 |
| Довжина, см | 107 |
| Додаткові аксесуари | брелок;чохол |
| Додаткові характеристики | ключик;ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 24 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 13 |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 8 |
| Ширина сидіння, см | 32 |
| Ширина, см | 70 |
Информация для заказа
- Цена: 12 703,90 ₴


