
Джип на акумулятор 4x4 Ramiz Raptor Drifter, білий
14 958,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41721
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Новий позашляховик Raptor Drifter 4x4 білого кольору |
| Двигун | 4x45 Вт |
| Акумулятор | 12В/10Аг |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | 2 x ззаду |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | ТАК |
| Сидіння |
|
| Стовбур | Відділення для зберігання в запасному колесі, |
| Відкриття дверей | так, |
| Транспортна ручка | Складна ручка, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 23 кг |
| Розмір коробки | 109 х 77 х 44 см |
| Вага коробки | 27 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 23 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Чохол для автомобіля |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;SD |
| Вес (кг) | 23 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 26 |
| Висота, см | 78 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 40 |
| Довжина, см | 123 |
| Додаткові аксесуари | чохол |
| Додаткові характеристики | багажник;ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 30 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 23 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | Перед;Верхнє |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 19 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 67 |
Информация для заказа
- Цена: 14 958,90 ₴


