
Автомобіль на акумулятор двомісний Ramiz Perfecta Auto, чорний
43 888,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41729
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Ідеальний чорний |
| Двигун |
|
| Акумулятор |
|
| Колеса |
|
| Гальма |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Продуктивність | Максимальна швидкість 15,5 км/год (дані виробника), |
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | ключ, |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так + заблокувати, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 58 кг, |
| Розмір коробки | 173 х 94 х 47 см, |
| Вага коробки | 68 кг, |
| Максимальне навантаження | 100 кг, |
| оформлення | 9 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| зарядний пристрій, | |
| Кабель Mini Jack. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
Информация для заказа
- Цена: 43 888,90 ₴


