
Джип на акумуляторі 4x4 Mercedes GLC 63S, білий
31 733,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41782
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль Mercedes GLC 63S |
| Двигун | 4x45 Вт |
| Драйв | Змінний привід на 2 або 4 колеса (керується за допомогою перемикача) |
| Акумулятор | 2 x 12 В/7 Ач |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | Кнопка |
| Відкриття дверей | Так + Блокувати |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 31,5 кг |
| Розмір коробки | 140 х 79 х 41 см |
| Вага коробки | 37,8 кг |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| оформлення | 13 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій 1500mA, | |
| віддалений, | |
| Справа. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Цвет | Белый |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;дисплей MP4;USB |
| Вес (кг) | 31.5 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 32 |
| Висота, см | 61 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 50 |
| Довжина, см | 136 |
| Додаткові аксесуари | чохол |
| Диаметр колес | 29 |
| Кліренс, см | 13 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 11 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 79 |
Информация для заказа
- Цена: 31 733,90 ₴


