
Автомобіль на акумуляторі Lexus LC500, чорний
9 898,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41805
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Lexus LC500 |
| Двигун | 2 x 35 Вт |
| Акумулятор | 12В/4,5Аг |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні | LED - спереду, ззаду, |
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| Відкриття дверей | Так |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 12 кг |
| Розмір коробки | 106х55х28 см |
| Вага коробки | 15 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 8 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодом контроль рівня заряду акумулятора | |
| Справа, | |
| 2,4 ГГц дистанційне керування, | |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lexus |
Информация для заказа
- Цена: 9 898,90 ₴


