
Автомобіль на акумуляторі Audi Q7 Quattro S-Line, лакований, червоний
16 828,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41810
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Audi Q7 Quatro S-Line пофарбований в червоний колір |
| Двигун | 2x45 Вт |
| Акумулятор | 12В/7Аг |
| Дистанційний | 2.4G 3 швидкості + зупинка |
| Колеса | EVA - 24,5 х 9 см |
| Амортизатори | 2 x спереду, 2 x ззаду |
| Їзда | Вільний старт, вперед/назад |
| вогні | Світлодіод, спереду, ззаду + перемикач |
| Обладнання | |
| Аудіо панель | FM-радіо, MP3, SD, AUX, USB + звуки керма |
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикач з підсвічуванням |
| Сидіння | Екошкіра Q7 32х19х29см + Бретелі |
| Відкриття дверей | Так |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 119х67х53 см |
| Вага транспортного засобу | 17,5 кг |
| Розмір коробки | 120х58х35 см |
| Вага коробки | 22 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 10 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодом, що контролює заряд батареї | |
| Чохол для автомобіля | |
| USB PenDrive 1 Гб з навчальним відео | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Audi |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 17.5 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 29 |
| Висота, см | 53 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 32 |
| Довжина, см | 119 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Диаметр колес | 24.5 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 10 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | + |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Audi |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 9 |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 67 |
Информация для заказа
- Цена: 16 828,90 ₴


