
Автомобіль на акумуляторі Audi R8 Lift, червоний
11 328,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41812
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Audi R8 LIFT Червоний |
| Двигун | 2 x 35 Вт |
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | Назад |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 11,5 кг |
| Розмір коробки | 108 х 55 х 26 см |
| Вага коробки | 14 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 8 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Audi |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;USB |
| Вес (кг) | 11.5 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 20 |
| Висота, см | 46 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 32 |
| Довжина, см | 104 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Диаметр колес | 22 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 8 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Audi |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 7 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 59 |
Информация для заказа
- Цена: 11 328,90 ₴


