
Джип на акумулятор 4x4 Ramiz Monste, білий
27 663,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41820
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Monster Jeep 4x4 Білий |
| Двигун | 4x45 Вт |
| Акумулятор | 2x12V/7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикач із підсвічуванням і звуками двигуна |
| Відкриття дверей |
|
| Сидіння |
|
| Стовбур | Спинка - 45х12х29 см + 2 місця для напоїв |
| Транспортна ручка | Металева, складна ручка |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 32 кг |
| Розмір коробки | 143 х 73 х 44 см |
| Вага коробки | 35 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 23 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Рюкзак у вигляді запаски | |
| Зарядний пристрій | |
| Чохол для автомобіля | |
| Кабель Mini Jack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 32 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 29 |
| Висота, см | 80 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 43 |
| Довжина, см | 139 |
| Додаткові аксесуари | рюкзак;кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | багажник;ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 34 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 23 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 15 |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 79 |
Информация для заказа
- Цена: 27 663,90 ₴


