
Джип на акумулятор 4x4 Ramiz Off-Road Speed, синій
20 403,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41825
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | OFF ROAD Швидкісний автомобіль |
| Двигун | 4x35 Вт |
| Акумулятор | 12V/7Ahx2 |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | 2 x ззаду 2x передні |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | ТАК |
| Сидіння |
|
| Стовбур | Буфер обміну в капюшоні, |
| Відкриття дверей | так, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 20 кг |
| Розмір коробки | 111 х 76 х 47 см |
| Вага коробки | 28 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 25 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Брелок |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 22 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 3329 |
| Висота, см | 79 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 4320 |
| Довжина, см | 116 |
| Додаткові аксесуари | брелок |
| Додаткові характеристики | багажник |
| Диаметр колес | 1233 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 25 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 12 |
| Ширина сидіння, см | 2943 |
| Ширина, см | 77 |
Информация для заказа
- Цена: 20 403,90 ₴


